22 січня – День Соборності України!

22 січня 1919 року був проголошений універсал про об’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки – у єдину і неподільну, соборну державу. Документ став підсумком тривалого й буремного процесу становлення української нації, втіленням багатовікової мрії та прагнення українського народу бути господарем на власній землі, жити в мирі та злагоді із собою та сусідами.

Понад сто років тому День Української Соборності став символом безсумнівного права українців на свою державу, самостійну та незалежну.
Пишаємося тим, що Центральноукраїнський державний педагогічний університет названий на честь одного з «батьків» Акту Злуки – Володимира Винниченка.
Вітаємо з Днем Соборності України! Хай наші слова, вчинки та здобутки щодня допомагають розбудовувати наш спільний дім, аби кожен з нас міг з гідністю сказати: я є українець і пишаюся цим!
Хай завжди буде «в своїй хаті своя й правда, і сила, і воля»!
Слава Україні! Героям Слава!

В.о. ректора університету, професор Олег Семенюк