Привітання випускникам-магістрам

Вітаємо студентів освітнього рівня «магістр» із завершенням навчання! Уже на цьому тижні ви отримаєте в деканатах дипломи та добрі напутні слова від ваших викладачів та наставників.

Випуск-2021 нараховує 352 магістри: 249 денної та 103 заочної форми навчання. 96 магістрів отримають диплом з відзнакою. Ми пишаємося кожним та сподіваємося на нові зустрічі: в аспірантурі чи докторантурі, на курсах підвищення кваліфікації, на наукових конференціях, на олімпіадах і конкурсах, на зустрічах випускників, на днях відкритих дверей, коли ви приведете для знайомства зі своєю alma mater власних дітей чи учнів.

Віримо, що результатом вашого навчання став не тільки диплом – з відзнакою чи без, – але й знання і навички, необхідні для роботи за фахом, що тут ви отримали цінний життєвий досвід, знайшли вірних друзів та мудрих вчителів, навчилися бути сміливими, активними, успішними, сміливо йти до своєї мети і ніколи не припиняти вірити у свої сили.

Вперед, до нових перемог! Хай щастить!

Ректорат університету