До 100-річчя університету: Легендарні постаті

Серед видатних педагогів та науковців, чия віддана праця зробили фізико-математичний факультет Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В.Винниченка таким, яким він є сьогодні, помітно виділяється кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фізики та методики її викладання Іван Захарович Ковальов. У чому знаковість його постаті? Чим він запам'ятався своїм учням і колегам? Як вплинув на становлення теорії та методики фізики? Який внесок він зробив у розвиток рідного факультету та університету? Про це та багато іншого ви дізнаєтеся з матеріалу, що його підготували про свого наставника та колегу доктор пед.наук, професор С.П. Величко та доктор пед.наук, професор М.І. Садовий.