Вручені дипломи доктора філософії випускникам аспірантури ЦДПУ

Високий рівень підготовки за освітньо-науковими програмами в аспірантурі Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, успішний захист дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора філософії в разових спеціалізованих вчених радах університету, засвідчений рішенням Атестаційної колегії МОН України (наказ № 157 від 09.02.2021), вивершився врученням дипломів доктора філософії: ПОПОВІЙ Наталії за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки, науковий керівник – доктор педагогічних наук, професор Радул В.В. та ЧОРНІЙ Марині за спеціальністю 081 Право, науковий керівник, доктор юридичних наук, професор Соболь Є.Ю.

Вітаємо колег із присудженням наукового ступеня, зичимо успіхів, реалізації планів, кар’єрного зростання, нових наукових здобутків!

Ректорат університету