Видання «Золотий фонд нації. Ювіляри України» вітає Центральноукраїнський державний педагогічний університет  зі 100-річчям!

Видання «Золотий фонд нації. Ювіляри України» вітає Центральноукраїнський державний педагогічний університет зі 100-річчям!

Матеріал, присвячений столітньому ювілею нашого педагогічного університету, з’явився у книзі «Золотий фонд нації. Ювіляри України», яку видає Українська конфедерація журналістів. Видання інформує читачів про знаменні події, ювілеї, пам’ятні дати в житті українців, висвітлює діяльність сучасників, їх вагомий внесок у громадсько-політичне, економічне та культурно-мистецьке життя країни.

У книзі представлені біографії знаних і шанованих особистостей та історії провідних підприємств і організацій – ювілярів 2020 та 2021 років. Інформація про історію становлення, сучасний стан і роль у розвитку освітньої галузі країни Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка представлена в розділі «Наука і освіта».