Центр масової вакцинації в Кропивницькому буде відкритий на вихідних 12-13 червня на базі гуртожитку ЦДПУ

За сприяння Кіровоградської обласної адміністрації та керівництва ЦДПУ ім. В.Винниченка, упродовж вихідних 12 та 13 червня працюватиме Центр масової вакцинації від COVID.

Він буде відкритий у будівлі гуртожитку Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В.Винниченка за адресою: проспект Студентський, 19 (санаторій-профілакторій "Юність" ЦДПУ). Пункт працюватиме з 9:00 до 15:00.

Вакцинація здійснюватиметься безкоштовно мобільними бригадами КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1 м. Кропивницького" вакциною CoronaVac виробництва Sinovac Biotech в порядку живої черги. При собі необхідно мати паспорт.

При цьому пріоритет надаватиметься громадянам, зареєстрованим в додатку "Дія", особам старшим 60 років та з груп ризику.

Нагадаємо, що минулої суботи відбувся перший етап вакцинації працівників університету препаратом Pfizer.  Наступною, другою дозою вакцини, працівники будуть щеплені через місяць.

Фото: Суспільне: Кропивницький