Університет розширює співпрацю з закладами освіти Олександрії

18 червня 2021 року представники Центральноукраїнського педагогічного університету ім. В.Винниченка побували з робочим візитом в Олександрійському педагогічному коледжі та Олександрійському фаховому коледжі культури і мистецтв. В.о. ректора професор Євген Соболь, завідувач кафедри музичного мистецтва і хореографії, професор Володимир Черкасов та завідувач кафедри теорії та методики технологічної підготовки, охорони праці та безпеки життєдіяльності, професор Микола Садовий зустрілися з керівництвом навчальних установ та обговорили можливі напрямки співпраці та координації спільної діяльності у різних сферах, зокрема у наукових, методичних та освітніх проектах, а також у рамках роботи приймальних комісій закладів.

Представники ЦПДУ також зустрілися зі студентами, поспілкувалися та відповіли на питання про університет та основні напрямки фахової підготовки, які він здійснює.