В ЦДПУ можна скласти іспит на визначення рівня володіння державною мовою

Починаючи з 19 липня 2021 року, у межах співпраці Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка з Національною комісією зі стандартів державної мови, на базі університету проводиться іспит на визначення рівня володіння державною мовою для державних службовців.

Для того, щоб скласти іспит, потрібно:

1. Отримати електронний цифровий підпис для реєстрації в особистому кабінеті на сайті Національної комісії зі стандартів державної мови.
  2. Зареєструватися на сайті: https://exam.mova.gov.ua, в обліковому записі вказати свою електронну адресу.
  3. У розділі «Усі іспити» вибрати Іспит на визначення рівня володіння державною мовою (для виконання службових обов'язків).
  4. Подати заявку на проходження іспиту.

Іспити проходять у комп’ютерному класі (аудиторія №106) за адресою: вул.Шевченка, 1, 7-поверховий корпус.

Нагадаємо, перевірка рівня володіння українською мовою запроваджена відповідно до норм закону про державну мову, що вступили в дію з 16 липня 2021 року. Складання іспиту є обов’язковим для осіб, які претендують на обрання чи призначення на посади в державних організаціях і зобов’язані застосовувати українську мову під час виконання службових обов’язків.

Процес перевірки організовано з дотриманням санітарних норм та правил в умовах пандемії.