Відбувся обласний педагогічний форум

«Педагоги і влада передусім мають бути партнерами» — таку думку під час свого виступу на обласному форумі освітян озвучив ректор Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В.Винниченка Євген Соболь.

На форумі, крім представників закладів освіти регіону, були присутні й керівники органів управління освітою громад. Євген Соболь зауважив, що в очільників територій і наукової спільноти області єдина ціль: сформувати освічену молодь, гарних фахівців у різних галузях, і при цьому подбати про їхній розвиток як громадян та особистостей.
На сьогодні уже є попередня домовленість з кількома ОТГ про підписання угоди про партнерство. Вона передбачає навчання за цільовим направленням, проходження практики на потенційному місці роботи, працевлаштування після отримання спеціальності. Йдеться навіть про можливість забезпечення випускників університету житлом у громадах, де вони працюватимуть.
Ректор ЦДПУ висловив готовність до діалогу та подальшої співпраці з представниками органів місцевого самоврядування.