Придніпровські соціально-гуманітарні читання

16 травня 2014 року в приміщенні наукової бібліотеки Кіровоградського державного педагогічного університету імені В. Винниченка відбулася Кіровоградська сесія ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Придніпровські соціально-гуманітарні читання», присвячена «Дням Науки» в університеті. В роботі конференції взяли участь кіровоградські науковці та студенти-політологи, вчені з Дніпропетровська, Харкова, Кривого Рогу, а також гості з Росії.

Доповіді учасників, створені на матеріалах їх власних досліджень із найрізноманітніших галузей суспільствознавчого знання, охоплювали широке коло питань – від академічної соціології, політології та філософії до проблем вищої освіти в сучасній Україні. З метою структурування наукової проблематики роботу конференції було представлено у формі урочистої частини та секцій. На секційних засіданнях учасники заходу отримали змогу не лише запропонувати на розгляд присутніх власні наукові напрацювання, а й взяти участь в обговоренні представлених доповідей, подискутувати з авторами. Глобалізаційні тенденції в сучасному світі, трансформація системи вищої освіти, зміна форм політичної участі населення, а також застосування конкретних методологічних принципів природничих наук (квантової фізики, кібернетики) для опису соціальних та політичних феноменів викликали найбільш активні дебати.

Найцікавіші доробки, представлені під час конференції, побачать світ на сторінках тематичного збірника.

Інформація надана ректоратом