Майстер-клас з інформаційних технологій

22 травня 2014 року учні Кіровоградського професійного ліцею побутового обслуговування були гостями кафедри теорії та методики технологічної підготовки, охорони праці та безпеки життєдіяльності. Дівчата, які опановують професію «кравець», оглянули швейні майстерні. Для них в комп’ютерному класі було проведено майстер-клас з інформаційних технологій в швейній галузі з використанням системи автоматизованого проектування «САПР Грація». Заняття провела Єжова Ольга Володимирівна, кандидат технічних наук, доцент кафедри.

Викладачі кафедри провели з школярами практичне заняття. Учні за допомогою запропонованих їм комп’ютерних технологій побудували кресленик конічної спідниці на індивідуальну фігуру.

На завершення викладачі кафедри та майстри училища уклали угоду про постійне спілкування та взаємодопомогу.

Інформація надана науковим відділом.