Методичний семінар «Залучення кращих європейських практик та освітніх інновацій для удосконалення викладацької майстерності» у рамках міжнародного проєкту Еразмус+

Запрошуємо викладачів ЦДПУ ім. В. Винниченка на методичний семінар «Залучення кращих європейських практик та освітніх інновацій для удосконалення викладацької майстерності» у рамках міжнародного проєкту Еразмус+ «Центри сертифікації викладачів: інноваційні підходи до досконалості викладання (UTTERLY)», який відбудеться 14 грудня о 14.30. Форма участі очно-дистанційна: очно - в аудиторії №20 (двоповерховий корпус), дистанційно – в Meet Google Classroom корпоративного домену @cuspu.edu.ua.

Utterlyn

Erasmaus1n

Доцентка кафедри германських мов та методик їхнього навчання Н.В. Іваненко та завідувачка відділу забезпечення якості та цифрового супроводу освіти, професорка кафедри природничих наук, хімії, географії та методик їхнього навчання Н.В. Подопригора поділяться досвідом про європейські освітні інновації, який вони отримали на серії тренінгів у центрі удосконалення викладацької майстерності у Байройтському університеті, Німеччина.

Учасники семінару дізнаються про імплементацію інструментів підтримки для забезпечення досконалості викладання, а саме:

• цифровий супровід освітнього процесу;

• залучення персональних коучів та IT-тьюторів;

• 5 сценаріїв дистанційного викладання;

• структуру та етапи створення дистанційного курсу;

• формат онлайн лекцій;

• інтеграцію відео конференцій у процес навчання;

• онлайн презентації у віртуальній класній кімнаті;

• особливості змішаного та гібридного навчання;

Для участі у семінарі необхідно заповнити Google форму для того, щоб бути запрошеним до віртуального класу і мати можливість переглянути методичні матеріали:

Реєстрація  тут