Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка запрошує на День відкритих дверей – 2022!

Захід відбудеться у онлайн-режимі 10 лютого 2022 р. на платформі Google Meet за посиланням .

Запрошуємо старшокласників та їхніх батьків ознайомитися з умовами вступу до ЦДПУ ім. В. Винниченка та правилами прийому у 2022 році.

10 лютого на вас чекають: презентація університету, детальна інформація про факультети, гуртожитки, бібліотеки, спортивні зали, майстерні та лабораторії. Ви зможете докладніше дізнатися про освітні спеціальності та кар’єрні можливості наших студентів та випускників, матеріально-технічну базу, професорсько-викладацький колектив, умови проживання та багато іншого.

Абітурієнти отримають відповіді на актуальні питання вступу від представників приймальної комісії, відділу профорієнтації та доуніверситетської підготовки, ректорату та факультетів університету.

Реєстрація о 14:40. Початок о 15:00.

Чекаємо зустрічі з вами!