6 червня — День журналіста

У суспільстві журналісти завжди відігравали важливу роль. Їх називають четвертою владою та акулами пера. Сьогодні, з початком повномасштабного вторгнення росії, на плечі тих, хто не зрадив принципам професії, лягає інше надскладне завдання - бути очима для цивілізованого світу. Сміливість та професійність українських журналістів відзначив навіть комітет Пулітцерівської премії. Адже завдяки праці журналістів, які, долаючи страх, їдуть під обстрілами на передову та продовжують тримати інформаційний фронт, світ бачить масштаби однієї з найкривавіших війн XXI століття і розуміє, хто у цьому протистоянні займає сторону добра. Тому і сьогодні, і надалі надважливою є робота тих, хто:

- продовжує писати і знімати про те, що відбувається, коли до тебе на поріг лізе "руський мір";

- відточує свої навички та знання, бо вирішив у майбутньому присвятити своє життя журналістиці;

- докладає всіх зусиль, щоб розкрити весь потенціал нових поколінь репортерів.

Вітаємо  з професійним святом студентів, випускників та викладачів факультету української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

З Днем журналіста!

06.06.22 dj