17 червня 2022 року відбулася зустріч між ректоратом ЦДПУ ім.В.Винниченка та керівництвом компанії Onix. Також на зустрічі були присутні викладачі та кращі студенти спеціальності 122 Комп'ютерні науки. В ході зустрічі обговорювались питання співробітництва та запровадження низки спільних проєктів.

Зокрема, сторони погодили проходження студентами факультету математики, природничих наук та технологій практики під керівництвом провідних ІТ-фахівців компанії Onix. У рамках програми виробничого навчання буде реалізовано проєкт з цифровізації університету. Амбітні плани авторів проєкту мають на меті створення унікального застосунку, корисного і цікавого і для студентів, і для викладачів ЦДПУ - своєрідний "університет в смартфоні".
Передбачається, що додаток стане одним із практичних кроків до масштабної організації цифрового освітнього середовища, що його почав університет ім. В. Винниченка.
Практика надасть можливість студентам у команді стейкхолдерів отримати цінні практичні навики, проявити всі свої найкращі якості і в подальшому - працевлаштуватися в компанії Onix. https://fb.watch/dNsQHWtTdn/