ЦДПУ - Столітні традиції якісної освіти. (Вступ-2022)

Уже протягом 100 років Центральноукраїнський державний педагогічний університет ім. В. Винниченка
є осередком наукового та освітнього життя регіону, а його викладачі та студенти — активною частиною громади, носіями професійного, інтелектуального та культурного потенціалу міста й області.

Вища освіта має бути сучасною, знання — якісними, вартість навчання — доступною, оцінки — чесними, викладачі — високопрофесійними, гуртожитки — комфортними, дозвілля — корисним. І тоді випускники будуть успішними.

Роки навчання у ЦДПУ ім. В. Винниченка — це інвестиція у майбутнє, особисте і професійне. Зробіть правильний вибір — обирайте ЦДПУ.

Детальна інформація про вступ на нашому сайті cuspu.edu.ua у розділі «Абітурієнту»
Підписуйтеся на наші сторінки у Фейсбук: @cuspu.edu.ua та Інстаграмі: @cuspu_official
Молодіжний центр: @studprofkom_cuspu
Факультет історії, бізнес-освіти та права: @fibp_cuspu
Факультет математики, природничих наук та технологій: @fmnst_cuspu
Факультет педагогіки, психології та мистецтв: @fppm_cuspu
Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій: @ufimsc_cuspu
Факультет фізичного виховання: @ffv_cuspu
Ректор університету: Євген Соболь @sobol_evhen

Крокуємо у майбутнє разом!

☎️За консультаціями звертайтеся до приймальної комісії:
+380 (67) 964 74 33 (viber)