ШАНОВНІ ПЕРШОКУРСНИКИ!

За результатами анкетування студентів перших курсів і їхніх батьків прийнято рішення про запровадження змішаної форми навчання для студентів 1 курсу денної форми навчання у 1 семестрі 2022-2023 навчального року.

З понеділка, 19 вересня 2022 року, освітній процес для здобувачів освіти 1 курсу першого (бакалаврського) рівня денної форми навчання відбуватиметься в очному режимі в приміщеннях університету згідно затвердженого розкладу навчальних занять.

Бажаємо вам, дорогі наші студенти, наполегливості в опануванні теоретичних знань і практичних вмінь, плідного навчання  під мирним українським небом! Попри війну і всі труднощі, здобувайте знання, сповна використовуйте можливості студентського життя. Переконані, що ваші здібності та наполеглива праця стануть запорукою визначних успіхів у навчанні та в майбутній професійній діяльності!

Ректорат університету