ЦДПУ невтомно розширює коло партнерів

Компаніївка, Кетрисанівка, Бобринець, Мала Виска, Смоліно, Новомиргород, Петрово, Гурівка, Новгородка — ось далеко не повний список громад, з якими наш університет підписав меморандум про співпрацю лише за останні пару тижнів. На черзі — Аджамка, Нова Прага, Северинка.

Всього з початку осені відвідали біля 20 територіальних громад. Налагоджуємо контакти з адміністраціями, домовляємося про стажування працівників закладів освіти, проходження педпрактики студентів, працевлаштування випускників, фахову експертизу по десятках напрямків, що її можуть надавати працівники ЦДПУ ім. В. Винниченка.

Є величезний запит на курси підвищення кваліфікації для вчителів і те, що ЦДПУ отримав ліцензію за 14 освітніми програмами, — як ніколи на часі і гарна можливість для вчителів розширити свій світогляд та оновити методичний інструментарій. Запрошуємо освітян області долучатися до програм курсів.