Студенти ЦДПУ презентували університет старшокласникам Новгородки

30 вересня 2022 року делегація студентів та викладачів Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка побувала у Новгородці.

Візит став першим у низці запланованих поїздок до міст і селищ, центрів громад Кіровоградської області, щоб презентувати наш університет майбутнім абітурієнтам.

Ректор ЦДПУ Євген Соболь каже: «Регіон тільки тоді успішний, коли має потужний людський капітал. Останніми роками мали тенденцію до того, що молодь їхала з області ще на етапі вступу до інституту чи університету. І ми хочемо змінити цю ситуацію. Нам є що запропонувати випускникам шкіл».

Виїзні презентації відбуватимуться й надалі, заплановано відвідати десятки громад, щоб навіть у віддалених куточках області старшокласники почули про ЦДПУ ім. В. Винниченка, зацікавилися та захотіли більше дізнатися про його спеціальності та освітні програми.