Тривають Дні Університету в ОТГ

4 жовтня  команда Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка відвідала Малу Виску.

На базі ліцею імені Ю. Кондратюка представники ЦДПУ провели зустріч з більш ніж 100 випускниками міста. Світлий дух педагогічного колективу, запал та енергію учнів делегація студентів та викладачів відчула, щойно ступила  на подвір'я школи.

Крім інформаційної, важливим складником заходу стала концертна програма студентів, підготовлена Молодіжним центром спільно з художніми керівниками. Танці, спортивна гімнастика, пісні, робототехніка та розробки у сфері кібербезпеки, доуніверситетська освіта — все це лише частина великого університетського простору.

Ми трансформуємо університет, прагнемо до взаємодії з молодим поколінням. Тож стаємо ближче до кожної школи у наших громадах.

Дякуємо Малій Висці  за теплий прийом! Вирушаємо далі!