Відбулася онлайн-зустріч із учнями ліцею «Науковий»

Сучасний університет повинен дати змогу навчатись та розвиватись упродовж життя. Саме так ми і працюємо у тісній взаємодії з іншими закладами освіти.
Одним із головних партнерів Центральноукраїнського державного педагогічного унваерситету імені Володимира Винниченка є Ліцей "Науковий". Цей унікальний заклад дає можливість старшокласникам не лише навчатись за обраним профілем, але й адаптуватись до навчальної системи університету.

Наші викладачі працюють з учнями ліцею. Щороку майже третина випускників стають студентами ЦДПУ.

16 листопада ми провели зустріч з ліцеїстами та їхніми батьками. Упевнені, що наші нові спеціальності розширюють кар'єрні перспективи для учнів ліцею, Кропивницького та області.