В ЦДУ почалося анонімне опитування працівників щодо виявів корупції

У Центральноукраїнському державному університеті імені Володимира Винниченка за ініціативи Уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції в університеті, доцента Окопник О.М. з 27 лютого до 2 березня 2023 року проходить анонімне опитування працівників.

Анкетування проводиться з метою запобігання і протидії корупції в університеті, а також дослідження освітнього середовища та виявлення факторів, що сприяють або можуть сприяти проявам зловживань і вчиненню порушень законодавства, зокрема антикорупційного.

Запрошуємо працівників усіх підрозділів університету долучитися до анонімного онлайн-опитування «Виявлення думки працівників ЦДУ ім. В. Винниченка стосовно можливих корупційних ризиків у діяльності закладу вищої освіти».

Долучитись до анкетування можна за посиланням: https://eq.cuspu.edu.ua/