Співпраця наукових спільнот

16 березня 2023 року у режимі онлайн відбулась процедура публічного підписання тексту Меморандуму між кафедрою професійної і вищої освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» (завідувач – професор Лариса Сергеєва), кафедрою технологічної та професійної освіти (завідувач – професор Микола Садовий) та кафедрою педагогіки та спеціальної освіти (завідувач – професор Анатолій Рацул) Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка.

Далі учасників підписання привітали: проректор з наукової роботи ЦДУ імені Володимира Винниченка, доктор психологічних наук, професор Лілія Клочек; проректор з науково-педагогічної, освітньої роботи та міжнародних зв’язків ДЗВО «УМО» НАПН України, доктор педагогічних наук професор Наталія Муранова; директор ДЗП(ПТ)О «Кропивницький професійний ліцей сфери послуг і торгівлі» Людмила Снєжко.

Планами майбутньої співпраці поділились завідувач кафедри технологічної та професійної освіти (факультет математики, природничих наук та технологій), доктор педагогічних наук, професор Микола Садовий та завідувач кафедри педагогіки та спеціальної освіти (факультет педагогіки, психології та мистецтв), кандидат педагогічних наук, професор Анатолій Рацул.

На зустрічі був присутній декан факультету педагогіки, психології та мистецтв доктор педагогічних наук, професор Ярослав Галета, члени кафедр підписантів Меморандуму.

Присутні завідувачі кафедрами ЗВО приступили до процедури підписання Меморандуму, що сприятиме підвищенню якості наукової та освітньої діяльності закладів освіти, удосконаленню показників ефективності, впровадженню кращих практик вітчизняних науковців, об’єднанню спільних зусиль щодо наукових досліджень, збагаченню професійного досвіду викладачів та підвищенню кваліфікації.

Вітаємо наші науково-педагогічні колективи із знаковою подією і бажаємо спільної результативної праці, нових професійних успіхів, творчих досягнень та нових перемог!

За матеріалами сайту ДЗВО «Університет менеджменту освіти»