Діяльність молодих учених: виклики сьогодення та перспективи розвитку

21 липня 2023 року Ботузова Юлія Володимирівна, доктор педагогічних наук, доцент кафедри математики і методики її навчання ЦДУ ім. В. Винниченка взяла участь у круглому столі «Research and Higher Education for Recovery of Ukraine» (м.Київ, Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України). Захід проходив в офлайн-форматі у межах візиту делегації ЄвродокSebastian Dahle, Президента та Pil Maria Saugmann, Віце-Президента Європейської Ради аспірантів та молодих учених.

Поважні гості прибули на запрошення Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України. Під час зустрічі обговорювалися питання діяльності Євродок, Ради молодих вчених при МОН, Ради молодих вчених НАН, Рад молодих вчених різних областей України впродовж війни. Ботузова Ю.В. виступила з доповіддю «Наукова діяльність молодих вчених Кіровоградщини», ознайомивши присутніх з особливостями діяльності молодих вчених нашого регіону: специфікою, проблемами, досягненнями та візією перспектив розвитку. Під час зустрічі актуалізувалися питання налагодження та оптимізації співпраці осередків молодих науковців України та Європи.