Студенти та викладачі ЦДУ ім. В.Винниченка долучилися до тематичної зустрічі «Спадщина Василя Сухомлинського»

27 вересня у приміщенні Державного архіву Кіровоградської області відбулася тематична зустріч "Спадщина Василя Сухомлинського", організована до 105-річчя від дня народження видатного педагога.

На зустріч були запрошені студенти та викладачі ЦДУ ім. В.Винниченка.

На зустрічі виступили директор Державного архіву області Л.В.Маренець, проректор з наукової роботи ЦДУ ім. В.Винниченка Л.В.Клочек, декан факультету педагогіки, психології та мистецтв ЦДУ ім. В.Винниченка Я.В.Галета, доктор педагогічних наук, професор, заслужений вчитель України Н.І.Калініченко, провідний науковий співробітник Педагогічного музею України, Почесний краєзнавець України, Л.А.Гайда, начальник відділу краєзнавства Обласної універсальної наукової бібліотеки імені Дмитра Чижевського Т.П.Колєчкіна, співробітники Державного архіву Кіровоградської області Т.В.Гончарова, Д.В.Кобзар, А.О.Проценко.

Присутні переглянули відеосюжет про життя і діяльність В.О. Сухомлинського, ознайомилися з виставкою з фондів Державного архіву Кіровоградської області та ОУНБ ім. Д.І. Чижевського «Спадщина Василя Сухомлинського», обговорили особливості туристичних маршрутів для подорожі місцями, де жив і працював В.Сухомлинський.