«Осінній експромт» до Міжнародного Дня Музики

О, Музика, вируючий каскад!
Мелодії небеснії звучать.!
Ні крапельки нема в тобі обману,
Ти – голос скрипки, арфи і органу.
О, Музика, чарівний маскарад!!!
Vivat, о, Музика, Vivat!!!

Осінь дарує шанувальникам мистецтва різнобарв’я професійних свят: День працівників освіти, День художника, Міжнародний День музики. 2 жовтня о 12.40 біля пам’ятника В.Винниченка відбувся концерт  «Осінній експромт», присвячений святкуванню Міжнародного Дня Музики.

1 жовтня спільнота музикантів святкує International Music Day, заснований 1 жовтня 1975 року за рішенням ЮНЕСКО. Щорічно цього дня  в усьому світі відбуваються концерти за участю найкращих артистів і художніх колективів.

Студенти та викладачі спеціальності "Музичне Мистецтво" факультету педагогіки, психології та мистецтв приєдналися до святкування професійного свята і подарували слухачам музичний «Осінній експромт». У концерті брали участь магістрантки музичного відділення факультету педагогіки, психології та мистецтв, солістка Кіровоградської обласної філармонії Анна Матуляк, Ганна Усік, студент 41 групи Кирило Царенко, ведучий Максим Шевченко, координатори проєкту професор кафедри мистецької освіти Алла Растригіна, доцент кафедри Юлія Локарєва. Окрема подяка звукорежисеру, старшому лаборанту кафедри мистецької освіти Сергію Колчіну.

У концерті прозвучали твори з репертуару Марії Яремчук «Тече вода», патріотична пісня «Тому що я Україна», пісні з репертуару гурту «Антитіла» «Там, де ми є», дует «Незламна» Люся Кава, ліричні композиції для саксофону Grover Washington «Just the two of us», Erroll Garner «Misty». Наприкінці  концерту народний артист України, доцент кафедри мистецької освіти Сергій Дьомін привітав усіх зі святом і подарував композицію «Я пісню дарую Вам».

Вітаємо усіх поціновувачів мистецтва з Міжнародним Днем Музики!