Відійшла у вічність народна артистка України, викладачка ЦДУ Раїса Валькевич

13 листопада пішла з життя народна артистка України, професорка кафедри вокально-хорових дисциплін та методики музичного виховання мистецького факультету Валькевич Раїса Андріївна.

2002 року Раїса Валькевич отримала звання «Народний артист України». Працювала солісткою камерного оркестру «Концертіно» Кіровоградської обласної філармонії, у Кіровоградському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Кропивницького. З 2003 року викладала на кафедрі вокально-хорових дисциплін та методики музичного виховання мистецького факультету Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка.

Щирі слова співчуття рідним, близьким, колегам. Глибоко сумуємо з приводу втрати разом із вами.

Світла пам’ять…