У ЦДУ відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція  «Актуальні проблеми національного законодавства»

У ЦДУ відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми національного законодавства»

16 листопада 2023 року на факультеті історії, бізнес-освіти та права Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми національного законодавства». Співорганізаторами конференції стали Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського та Кіровоградський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України.

У заході взяли участь науковці, аспіранти, здобувачі закладів вищої освіти, практичні працівники. Зокрема, Науково-дослідного інституту приватного права і підприємництва імені акад. Ф.Г. Бурчака НАПрН України, Державної установи «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова НАН України», Львівського національного університету імені Івана Франка, Науково-дослідного інституту публічного права, Чорноморського національного університету імені Петра Могили та інших.

З вітальним словом до учасників звернулися декан факультету історії, бізнес-освіти та права ЦДУ ім. В. Винниченка Л.М. Філоретова, завідувач кафедри права та правоохоронної діяльності ЦДУ ім. В. Винниченка Т.М. Мілова та доцент кафедри адміністративного права та адміністративної діяльності Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Ю.В. Мех. До заходу долучилися викладачі кафедри права та правоохоронної діяльності, здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського), другого (магістерського) рівнів спеціальностей 081 Право, 014.03 Середня освіта (Історія, правознавство), які представили доповіді зактуальних проблем національного законодавства в період воєнного стану. На конференції з доповідями щодо питань адміністративного права виступили здобувачі вищої освіти Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Результати конференції будуть опубліковані в збірнику матеріалів. Учасники отримають сертифікати.