Профілактика СНІДу

Важливо нагадувати про ризики зараження, знати способи захисту, розуміти важливість збереження якості життя, отримувати якісну підтримку держави. За ініціативи факультету педагогіки, психології та мистецтв ЦДУ ім. В.Винниченка 30 листопада на підтримку Всесвітньої акції "16 днів без насилля" та напередодні Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом студенти факультетів Центральноукраїнського державного університету ім. В. Винниченка спілкувалися із фахівцями Кіровоградського центру профілактики та боротьби зі СНІДом -  лікаркою-педіатром Радченко Ларисою Владленівною та медичною психологинею Шутовою Надією Іванівною.
Студентів познайомили зі статистикою щодо виявлених випадків зараження СНІДом в Україні та нашому регіоні, запросили пройти анонімне безкоштовне тестування на базі Центру за адресою вул.Комарова, 1.
 Інформацію надала Наталя АНДРОСОВА