Ярмарок професій 2024

Ключ до успішного життя – це обдумане рішення про вибір майбутньої професії. Команда ЦДУ імені Володимира Винниченка долучилася до «Ярмарку професій 2024» у місті Новомиргороді. Захід відбувся 9 лютого в ліцеї Nº3. Участь узяли понад 200 учнів 10-11 класів зі шкіл Новомиргорода й сусідніх громад.

Спеціальності університету презентували викладачі спільно зі студентами.  Для цього підготували 5 локацій – по одній для кожного  факультету. У режимі нон-стоп представники університету надавали інформацію про освітні програми, умови навчання, студентське дозвілля, проводили тренінги та профорієнтаційну роботу для охочих.

Маємо столітні традиції в освіті, тож готові реалізувати мрію у здобутті майбутньої професії.