«Вернісаж талантів» на факультеті філології та журналістики

Сонячного осіннього дня відбувся дебютний виступ наших першокурсників на сцені ще нового для них університету.

Концерт вразив усіх своєю неординарністю, новими талантами та легкістю, із якою він був проведений (ведучі – Олександра Крикун, Вадим Добровольський). Були зламані стереотипи про філологічний факультет, зокрема щодо відсутності представників сильної статті на факультеті. Хлопці дивували нас бітбоксом (Ігор Левченко), декламуванням власних романтичних віршів (Вадим Кравченко). Оригінальною та патріотичною була сценічна постановка на основі поезій Т. Шевченка (12-а група).  Першокурсники довели, що вони справжні сучасні філологи, які володіють не тільки українською, а й декількома іноземними мовами: зі сцени лунали пісні англійською та німецькою (Анастасія Бабич), вірші російською (Софія Матко, Вадим Кравченко).

Кульмінаційним моментом творчого заходу став спільний виступ уже всім відомої команди КВК «Принцеси» (Ксенія Воробйова, Дар’я Рогова, Валерія Куделя, Олександра Крикун (капітан команди) та хлопців першого курсу (Артур Періханян, Вадим Добровольський, Ігор Левченко). Оплески ледве встигали вщухнути, як новий жарт зривав все нові й нові.

Важливою особливістю стала благодійна мета проведення цього заходу: молоді було запропоновано принести із собою на концерт хоча б одну пару теплих шкарпеток, які були зібрані та надіслані нашим захисникам.

Можна із впевненістю сказати, що в усі виступи синьо-жовтою ниткою впліталася любов до рідної Батьківщини та університету.