Наші герої

P115076428 листопада 2014 року на факультеті фізичного виховання відбулася зустріч студентів з бійцями третього загону Кіровоградського окремого 3-го полку спеціального призначення: старшиною Максимом Івановим та випускником факультету фізичного виховання старшим солдатом Дмитром Даніловим. Хлопці розповіли про життя в зоні АТО. Максим пройшов нелегкий шлях Іловайського котла та захищав Донецький аеропорт. Дмитро був учасником бойових дій під Амвросіївкою та брав висоту Савур-Могила.

Майже дві години студенти слухали затаївши подих бійців, які розповідали як про труднощі і жахи війни, так і про кумедні військові моменти. Професорсько-викладацький склад та студентський колектив довго опладували героям і на завершення зустрічі вручили захисникам подяки з такими словами:

Дорогий Максиме і Дмитро!
Важке випробування припало на Вашу долю,
але ми сподіваємося, що Ви і Ваші побратими змусять ворога
 покинути нашу країну, дасть Бог, усе закінчиться добром.
За таку благородну справу – захист Вітчизни, професорсько-викладацький склад і студенти факультету фізичного виховання
КДПУ ім. В. Винниченка щиро вдячні Вам і Вашим батькам за таких синів. Бережіть себе й повертайтеся живими і здоровими.
 А ми будемо молитися за всіх Вас.
Бог Вам у поміч!