Стартувала вступна кампанія 2016

В Україні розпочалася вступна кампанія. Зважаючи на суспільну важливість події, обласне телебачення відзняло окремий випуск ток-шоу «Ми», де представники вищих навчальних закладів обговорювали перебіг та особливості цьогорічного прийому абітурієнтів.

news 2016 07 13 18 04

Разом з усіма вишами держави 11 липня Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка почав приймати документи від потенційних студентів. Заклад отримав гарантоване державне замовлення на всі  «педагогічні» спеціальності (дошкільна освіта; середня освіта (за спеціальностями); спеціальна освіта) та деякі інші: фізична культура і спорт; образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація; хореографія; журналістика; право. За спеціальностями: переклад; прикладна лінгвістика; політологія; психологія; статистика; комп’ютерні науки та інформаційні технології; соціальна робота – на перший курс розподіл державного замовлення буде відбуватися за новою концепцією з урахуванням якості й кількості абітурієнтів та пропозицій вищих навчальних закладів. Усю необхідну вступникам інформацію можна знайти на сайті університету (рубрика – «Абітурієнту»), або отримати консультацію безпосередньо в приймальній комісії.