До дня народження Володимира Винниченка

Сьогодні б йому виповнилося 136, а університету, який носить його ім’я – 95. Поважна дата і поважний ювілей. Великий Українець і славний навчальний  та науковий центр степового краю. Неперевершені здобутки в прозі, драматургії, живописі і високі рейтинги серед вищих навчальних закладів України й регіону. Десятки романів і драм, сотні оповідань і картин і десятки тисяч випускників. Отак пліч-о-пліч в метафоричному й прямому, якщо подивитися з перспективи вулиці Шевченка, розумінні йдуть Кіровоградський державний педагогічний університет і його патрон – відомий український письменник, філософ, художник, політик – Володимир Кирилович Винниченко. Славна пам'ять великому землякові, нових здобутків almamater!!!