Як студенти педагогічного університету флешмоб танцювали

Зовсім нещодавно на Театральний площі відбувся перший студентський паті-квест. На вечірку запросили гостей, а учасники заходу – команди Кропивницьких університетів – у змагальній формі продемонстрували і гостям, і студентам інших навчальних закладів, не лише свої інтелектуальні, а й творчі здібності – про це  повідомили у прес-службі ОДА.

Таке дійство наша медіа-група не змогла пропустити, тим паче що вболівати за КДПУ ім. В. Винниченка прийшло багато студентів та викладачів.

Наш університет мав честь розпочати захід. Студенти представили свій навчальний заклад запальним та веселим флешмобом, а також пройшли посвяту у формі квесту і завершили свято Гімном студентів «Гаудеамус», як символом студентства та молодості.

Привітали студентів з 1 вересня не лише паті-квестом, але і концертною програмою: «D. Voice», народний ансамбль бального танцю «Конвалія» та інші.

Ще раз вітаємо студентів зі святом та бажаємо успіхів у навчанні.

Інформацію надано медіа групою "Університетський меридіан"