Студенти факультету історії та права у Хмельницькому

9-10 вересня у Хмельницькому національному університеті відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція "Суспільство, держава і церква у спектрі міждисциплінарних досліджень".

img 1

Основні напрямки до яких долучилися студенти Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка:

- світоглядні, віросповідні та ідеологічні трансформації крізь призму сучасного соціогуманітарного дискурсу;
- суспільна модернізація у світлі культурних перетворень та освітніх пріоритетів;
- громадянське суспільство в динаміці політичних, релігійних та культуротворчих процесів сучасності;
- ціннісні орієнтації особистості та проблема ідентичності в умовах глобальності;
- міжпарадигмальний характер моделей взаємозв’язку суспільства, держави та церкви.

img 2

9-го вересня - відбулося пленарне та секційне засідання, де з доповіддю виступили студентки 45-ї групи Євгенія Аркушина та Яна Сапожнікова на тему:« Вплив церкви на становлення громадянського суспільства» та «Проблема становлення громадянського суспільства в Україні», науковий керівник Харченко Ю.В. Тези були опубліковані в Збірнику матеріалів Всеукраїнської науково-практичної конференції.

img 3

Продовжилась конференція 10-го вересня на виїзному засіданні круглого столу на території історико-культурного заповідника "Межибіж" на тему: "Нові форми взаємовідносин держави і церкви у контексті розбудови громадянського суспільства в Україні".

img 4

Інформацію надано медіа групою "Університетський меридіан"