День міста зі студентами КДПУ!

17 вересня місто відзначало свою 262-гу річницю від дня заснування. З самого ранку у центрі міста лунали пісні, а містян вітали різноманітними заходами та приємними сюрпризами.

Особливою родзинкою для молоді цього дня був «Студентський квартал» на вулиці Дворцовій.  Адже кожен навчальний заклад міг похизуватися своїми талановитими студентами та презентувати свій вуз особливо креативно.

Студенти Кіровоградського державного педагогічного університету імені В. Винниченка представили свій вуз виставкою картин, унікальних виробів із кераміки від мистецького факультету та виробами hand-made від студентів фізико-математичного факультету.

Окрасою кварталу став творчий концерт від кожного навчального закладу. Потужно розпочали програму вихованці мистецького факультету з різноманітними композиціями та постановками, а продовжили музичні виступи – студентки факультету педагогіки та психології Марина Матусова та Марина Качур з піснями українською, англійською та навіть грузинською мовами.

Інформацію надано медіа групою "Університетський меридіан"