З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, МОЄ СЛАВНЕ МІСТО!

17 вересня мистецький факультет вітав свої рідне місто з Днем народження, яке уславилось своїми культурними надбаннями, історичними традиціями, духовними цінностями.

У цей святковий день на вулиці Дворцовій, 5 викладачі і студенти мистецького факультету представили художню виставку дипломних робіт, оригінальні керамічні вироби студентів образотворчого відділення, а також цікаву концертну програму студентів музичного відділення у виконанні кращих солістів-виконавців та солістів-інструменталістів: Наталії Лисак, Олексія та Євгена Понзелів, Анжели Кухар, Ірини Романченко, Людмили Таран, Максіміліана Карта, Тетяни Кондратенко, Вадима Марченка.

В організації та проведенні цього заходу взяли участь провідні викладачі факультету: Л. Гайдай, Т. Стрітьєвич, Л. Кулініч, Л. Гусєва, О. Пунгіна.

Можливість ознайомитись із оригінальними мистецькими творіннями, святковий настрій, нові емоції і незабутні враження подарували студенти і викладачі факультету гостям і мешканцям міста.

З Днем Народження, рідне місто!

Інформацію надано мистецьким факультетом