ЛІГА СТУДЕНТІВ АСОЦІАЦІЇ ПРАВНИКІВ УКРАЇНИ У КРОПИВНИЦЬКОМУ

21 вересня 2016 року для студентів факультету історії та права Кіровоградського державного педагогічного університету імені В. Винниченка за ініціативою керівника юридичної клініки Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка доцента кафедри правознавства Владимирової Валентини Іванівни, за підтримки декана факультету історії та права, доцента Філаретової Лариси Мартіївни та безпосередньої участі студентського директора юридичної клініки  Ланчуковської Катерини, відбулася презентація Ліги студентів Асоціації правників України.

Головною метою такого заходу було створення осередку на базі нашого навчального закладу, оскільки у своїй діяльності Ліга Студентів спрямована на об`єднання студентів-правників зі всієї України в єдину команду, яку підтримують найкращі юридичні компанії України. Така Ліга сприяє  підвищенню загального рівня правових знань студентів-правників через проведення вебінарів, тренінгів, «круглих столів», семінарів, конференцій, правничих шкіл, а також налагодження зв’язків з практикуючими юристами України.

Інформацію надано медіа групою "Університетський меридіан"