Відкриття пам’ятної Дошки талановитій людині

В цьому році громадськість міста відмічає 100 років літературного дебюту видатного прозаїка, поета, драматурга, перекладача, публіциста, есеїста, критика і музикознавця Польщі Ярослава Івашевича, який народився в Україні, навчався в класичній чоловічій гімназії нашого міста.

Товариство журналістів разом з краєзнавцями з цієї нагоди установило на фасаді колишньої чоловічої гімназії (вул. Шевченко, 3), де він навчався 1904-1909рр. пам’ятну Дошку на честь цієї славетної людини, яка значну частину своїх молодих років провела у нашому місті, навчався та розпочав свій творчий шлях, згодом стала відомою на увесь світ і возвеличив наш край.

Тому, 5 жовтня, о 13.00, студенти факультетів філології та журналістики та мистецького Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, також долучилися до урочистого моменту відкриття Дошки.