Подорожуємо разом в історію ХІХ століття

Наш куратор Пономаренко Л.В. кожного року організовує нам зустріч з прекрасним, екскурсії по рідній землі. Суботнього жовтневого дня студенти 42 групи факультету історії та права зі своїм  куратором та доцентом кафедри історії України Житковим О.А. попрямували до Кам’янки (Черкаська обл.).

Ми відвідали Літературно-меморіальний музей О.Пушкіна і П.Чайковського. Нашу увагу привернули експонати музею – фортепіано композитора, прижиттєвий  портрет П.Чайковського, написаний у Кам’янці.

Парк Декабристів вразив нас своїми архітектурними спорудами: гротом, зеленим будиночком та водяним млином. В історичному музеї, який розташований в колишньому будинку сестри П.І. Чайковського  вражаючою є картинна галерея.

Це була не просто екскурсія, а пізнавальна й цікава подорож. Усі задоволені поверталися додому. Дякуємо нашому кураторові, доценту кафедри всесвітньої історії Пономаренко Людмилі Василівні.

Інформацію надано медіа групою "Університетський меридіан"