Триває ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з музичного мистецтва та V Міжнародна науково-практична конференція

17 квітня на базі мистецького факультету Центральноукраїнскього державного педагогічного університету ім.В,Винниченка відбулося відкриття ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності музичне мистецтво та V Міжнародної науково-практичної конференції.

Вітальним словом учасників вищезгаданих заходів зустрів доктор філологічних наук, професор і ректор Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім.В,Винниченка Олег Анатолійович Семенюк.

DSC 0641

Також, у перший день з'їзду учасників (17 квітня) відбулись майстер-клас до 20-річчя педагогічної діяльності професора, доктора мистецтвознавства, заслуженого діяча мистецтв України, завідувача кафедри музичного мистецтва та хореографії Луганського національного університету ім.Т.Шевченка А.Я,Сташевського, І тур ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади та  пленарне засідання учасників V Міжнародної науково-практичної конференції "Мистецька освіта ХХІ століття: виклики сьогодення".

DSC 0631

Інформуємо, що сьогодні (18 квітня) продовжується слухання учасників у І-му та ІІ-му турах олімпіади та секційні засідання учасників конференції.
19 квітня відбудеться нагородження переможців Всеукраїнської олімпіади з музичних мистецтв.

DSC 0628

DSC 0629