18 – 19 квітня 2018 року в Інституті філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся другий етап олімпіади зі спеціальності «Переклад (англійська / німецька мова)».

 

1 n result

Програмою олімпіади було передбачено виконання  таких завдань:

І-й тур (18-го квітня):

- письмовий переклад англо- / німецькомовного науково-технічного тексту українською мовою;

- письмовий переклад фрагмента прозового англо- / німецькомовного художнього тексту;

- письмовий переклад англійською / німецькою мовою  українськомовного суспільно-політичного тексту.

ІІ-й тур (19-го квітня):

- усний переклад  відеозапису політичної промови;

- усний двосторонній  переклад  брифінгу/конференції.

33 переможці І етапу олімпіади за спеціальністю «Переклад (англійська мова)» та  29 переможців І етапу з німецької мови з різних куточків України представляли свої навчальні заклади. Попри конкуренцію та жагу до перемоги, учасникам все ж вдалося здружитись, адже всіх їх об’єднувала любов до свого фаху.

За результатами І та ІІ турів студентки факультету іноземних мов ЦДПУ ім. В. Винниченка Гребенюк Яна, Вишневецька Катерина та Носко Владислава увійшли в десятку найкращих перекладачів України.

Студентка 4 курсу Гребенюк Яна увійшла в четвірку найсильніших перекладачів серед студентства та виборола перше місце за найкращий науково-технічний переклад.

Катерина Вишневецька посіла 2 місце в категорії переклад прозового німецькомовного художнього твору. Владислава Носко зайняла почесне 4 місце в категоріях переклад прозового німецькомовного художнього твору та усний переклад відеозапису політичної промови.

 Бажаємо подальших творчих та професійних успіхів! Так тримати!

 

Інформацію надано факультетом іноземних мов