Флешмоб до Дня вишиванки

Сьогодні в Центральноукраїнському державному педагогічному університеті ім.В,Винниченка відбувся танцювальний флешмоб до Дня Вишиванки, участь у якому взяли студенти та викладачі університету.

На площі педуніверситету відбувся традиційний флешмоб до Дня вишиванки. До участі у заході долучилися як студенти, так і викладачі різних факультетів закладу. Окрім танців, педуніверситетські активісти також представили фотозону, сфотографуватися на фоні якої, можна протягом дня на 2-му поверсі 7-ми поверхового корпусу.

«Ми дуже раді, що наш флешмоб пройшов на високому рівні й охопив доволі багато людей. Ми зібрали в синхронному танці й студентів, й викладачів педуніверситету. Усі вони були в тематичному вбранні, тому виглядали як справжня команда. Сподіваємося, що наступного року до флешмобу долучиться ще більше людей», - розповідає один із організаторів заходу Сергій Анастасій.

Інформацію надано медіа групою "Університетський меридіан"