Робота експертної комісії

В період з 20 червня 2018 р. в університеті розпочала роботу експертна комісія, яка безпосередньо на місці розглянула надані матеріали  Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка щодо здійснення підготовки фахівців освітнього рівня «бакалавр» з напряму підготовки 6.010105 Корекційна освіта. Корекційна психопедагогіка (олігофренопедагогіка) і логопедія.

Експертна комісія у складі:

Голова комісії:

Пахомова Наталія Георгіївна

- завідувач кафедри спеціальної освіти і соціальної роботи Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, доктор педагогічних наук, професор;

Член комісії:

Кузнецова Тетяна Григорівна

- доцент кафедри спеціальної педагогіки та інклюзії Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет», кандидат педагогічних наук.