На факультеті педагогіки та психології  працює акредитаційна експертна комісія

На факультеті педагогіки та психології працює акредитаційна експертна комісія

25 червня 2018 року, згідно відповідних постанов та наказу Міністерства освіти і науки України № 1255-л від 18 червня 2018 року «Про проведення акредитаційної експертизи» з метою проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми Початкова освіта та Дошкільна освіта зі спеціальності 013 Початкова освіта галузі знань 01 Освіта/Педагогіка першого (бакалаврського) рівня у Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка розпочала роботу експертна комісія Міністерства освіти і науки України у складі: Шпак Валентини Павлівни – Голови комісії, завідувача кафедри початкової освіти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, доктора педагогічних наук, професора та Попиченко Світлани Сергіївни ­– члена комісії, доцента кафедри дошкільної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, кандидата педагогічних наук.

Завідувач кафедри педагогіки дошкільної та початкової освіти професор, доктор педагогічних наук Радул Ольга Сергіївна ознайомила комісію зі станом кадрового забезпечення, якісною характеристикою науково-педагогічного складу, матеріально-технічною базою, навчально-методичним та інформаційним забезпеченням для підготовки бакалаврів факультету педагогіки та психології.

Повідомлення підготувала викладач кафедри педагогіки дошкільної та початкової освіти Н.М. Андросова

Інформацію надано факультетом педагогіки, психології та мистецтв