Cтуденти та викладачі ЦДПУ імені В. Винниченка на бізнес-форумі OLEROM FORUM ONE

На сайті університету ми вже анонсували, що команда фізико-математичного факультету в складі студентів-олімпіадників спеціальності «Комп’ютерні науки» Дмитра Мельника, Марини Сокол, Тетяни Пузікової та викладачів кафедри інформатики та інформаційних технологій Олександра Филимоновича Баранюка та Віталія Володимировича Котяка завдяки підтримці ректорату будуть учасниками найбільшого бізнес-форуму України та Європи OLEROM FORUM ONE.

Цього року головною темою форуму було оголошено «Людина і технології: трансформація можливостей», і, відповідно, спікерами, які викликали найбільшу увагу аудиторії стали одне з найбільш сенсаційних технологічних досягнень останнього часу – робот-носій першого штучного інтелекту Софія та людина, однією з найвідоміших акторських робіт є роль якраз людиноподібного робота Термінатора, Арнольд Шварценеггер.

Але й іншим спікерам, нехай, можливо, не настільки медійно відомим в широких колах, але визнаним гуру сучасного бізнесу та технологій, також вдалося зірвати овації присутніх. Студенти викладачі нашого університету мали змогу надихнутися виступами нетворкера №1 у світі, автора книги «Ніколи не їжте наодинці» Кіта Ферацці, одного з творців концепції нейромаркетинга та поведінкової економіки Мартіна Ліндстрома, бізнес-коуча, професіонала у сфері управління Тіма Келлі, автора методики екстрашвидкого запам’ятовування Альгіраса Каралюса, засновника Вікіпедії Джиммі Вейлза.

Інформацію надано факультетом математики, природничих наук та технологій