Фестиваль-конкурс «Твоя мрія»

3-4 листопада в Кіровоградській обласній філармонії стартував І Міжнародний фестиваль-конкурс талантів «Твоя мрія», в якому взяли участь студенти музичного відділення мистецького факультету ЦДПУ імені В. Винниченка.

Вітаємо студентів-переможців: Номінація «Естрадний вокал»: Локарєва Інеса – «Гран-Прі», керівник – старший викладач кафедри вокально-хорових дисциплін та методики музичного виховання Гайдай Л. В., Ковальчук Тетяна – І місце, керівник – кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри вокально-хорових дисциплін та методики музичного виховання Яненко О. А.

Номінація «Юний теоретик»: Ковальчук Тетяна – І місце, керівник – кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри музичного мистецтва і хореографії Локарєва Ю. В.

Номінація «Юний композитор»: Вінцковська Аліна – І місце, керівник – кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри музичного мистецтва і хореографії Локарєва Ю. В.

Номінація «Інструментальне мистецтво»: Коваленко Ярослав – «Гран-Прі», Шорсткий Максим – І місце, Бочков Дмитро – І місце, керівник – викладач, Заслужений працівник культури України, доцент кафедри музичного мистецтва і хореографії Бродський Г. Л.; Колпак Тетяна – ІІІ місце, керівник – кандидат педагогічний наук, старший викладач кафедри музичного мистецтва і хореографії Грозан С. В.; Прищепенко Ксенія – ІІІ місце, керівник – викладач кафедри музичного мистецтва і хореографії Сметана С. О.

Студенти, які отримали «Гран-Прі», беруть участь у концерті відомих виконавців нашого часу, лауреатів міжнародних конкурсів, одержувача багатьох стипендій і нагород Остапа та Романа Шутка, який відбудеться 5 листопада о 18.30 в Обласній філармонії.

Дякуємо почесному журі у складі народної артистки України, повного кавалера ордену княгині Ольги, художньому керівнику академічного театру музики, пісні і танцю «Зоряни» Кіровоградської обласної філармонії Червінській А. М., Заслуженому діячу мистецтв України, члену експертної ради Українського культурного фонду, художньому керівнику Кіровоградської обласної філармонії Бондаренко Н. В. Заслуженій артистці України, балетмейстеру академічного театру музики, пісні і танцю «Зоряни» Кіровоградської обласної філармонії Кравченко Ю. В., Заслуженому працівнику культури України, художньому керівнику народного ансамблю бального танцю «Конвалія» Спінулу І. В., відомому скрипалю, лауреату міжнародних конкурсів Остапу Шутко, кандидату педагогічних наук, доценту кафедри музичного мистецтва і хореографії Свещинській Н. В., кандидату педагогічних наук, старшому викладачу кафедри музичного мистецтва і хореографії Локарєвій Ю. В., італійському композитору Ніколі Візалі, Заслуженому артисту України, провідному актору академічного українського музично-драматичного театру імені М.Л. Кропивницького Ярошенко О. та організатору конкурсу Бондаренко А.Г. за прекрасний творчий проект.

Інформацію надано мистецьким факультетом