Студентка ЦДПУ Марина Матусова – володарка І місця на фестивалі української патріотичної пісні «Моє ім’я – Україна»

8 листопада у філії Донецького національного медичного університету відбувся перший фестиваль української патріотичної пісні «Моє ім’я – Україна», що був організований міським управлінням молоді та спорту і приурочений до Міжнародного дня студента.

Взяти участь у змаганні зголосилися 28 вокалістів віком від 15 до 25 років, і за умовами конкурсу вони мали підготувати дві українські пісні патріотичного спрямування. За результатами обох прослуховувань володарем Гран-прі став Владислав Бурага. Третє місце виборола Тетяна Ковальчук, другим став Вадим Марченко. Володаркою першого місця стала студентка ЦДПУ імені В. Винниченка Марина Матусова. Вітаємо Марину з цим досягненням і щиро зичимо нових, ще вагоміших професійних звершень у майбутньому!

Фото – kr.depo.ua

Інформацію надано медіа групою "Університетський меридіан"