«Ліга Сміху» у ЦДПУ імені В. Винниченка

Не встигли ще в студентів нашого університету влягтися емоції після спілкування з ведучими «ТСН» та акторами популярних телесеріалів в рамках проекту «Ті, що вражають», як до педагогічного університету завітали «зірки» ще одного гучного проекту каналу «1+1» – «Ліги Сміху».

Зараз триває приурочений до 5-річчя існування «Ліги сміху» благодійний тур вищими навчальними закладами країни, і 29 листопада представники гумористичного шоу виступили в актовій залі ЦДПУ імені В.Винниченка. Концерт був безкоштовним, вхід відбувався за запрошеннями, які студенти отримали за рандомним вибором. А тому шанси потрапити на захід були величезні!

У нашому залі виступили команди: "30+", "Вінницькі" та "Збірна Кременчука" ("Лукас"). Після концерту кожен глядач отримав гарний настрій, безліч вражень та, як бонус, мільйон світлин з найпопулярнішими коміками нашої країни!

Студентка факультету філології та журналістики
Яна Войтенко

Інформацію надано медіа групою "Університетський меридіан"